Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy jesteś świadomy tego, że pranie ekstrakcyjne likwiduje stare plamy i zanieczyszczenia, zabijając przy tym 99% niekorzystnych dla naszego organizmu wirusów i roztoczy? Faktycznie, ta efektywna technologia prania chemicznego jest w stanie przywrócić pierwotny wygląd nawet najbardziej zaniedbanemu dywanowi, czy stojącej kanapie w pokoju gościnnym. Unikatowa technologia namaczania zanieczyszczonych nawierzchni dokładnie mówiąc wysysa brud z głębokich powłok materiału. Rezultaty prania ekstrakcyjnego są zniewalające – śliczny zapach i promieniujący wygląd mytych powierzchni. To jeszcze nie wszystko! Podaną przez nas metodą prania chemicznego jesteś w stanie wyczyścić tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, jak i schowaną w piwnicy wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest uniwersalną metodą prania poplamionych powierzchni całkowicie bezpieczną dla osób cierpiących na alergie. Możemy wspomnieć również, że pranie ekstrakcyjne nie wpływa niekorzystnie na właściwości czyszczonych materiałów. Wręcz przeciwnie, utrwala je na długi czas.

Funkcjonuje kilka przedsiębiorstw w Warszawie zajmujących się usuwaniem zanieczyszczeń techniką prania ekstrakcyjnego. Popularną marką w tej sferze jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni tapicerowanych, a Konsumenci mianują ją najdoskonalszą firmą piorącą w stolicy. Zapewne warto uwierzyć ich wypowiedziom. Równocześnie w tym artykule zostaniesz poinformowany o tym na czym dokładnie polega pranie ekstrakcyjne, które środki idealnie sprawdzają się w tej technologii i co mamy możliwość wyczyścić przy użyciu tej kompleksowej metody. Zapraszamy!

Na czym polega pranie ekstrakcyjne?

Po pierwsze należy odnotować, że technika prania ekstrakcyjnego służy do prania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to nawierzchnie bardzo narażone na częste zabrudzenia, z tego względu konwencjonalne metody czyszczenia nie zapewniają upragnionych skutków. Aby na dobre pozbyć się zabrudzeń z kanapy, czy dywanu należy wyszorować nie tylko zewnętrzną warstwę materiału, ale także tą głęboką. Pranie ekstrakcyjne pozwala docierać do głębokich powłok mytych nawierzchni, co wpływa na to, że ta technika jest najbardziej efektywna. A czym się ona cechuje? W praniu ekstrakcyjnym stosowane są specjalne urządzenia, zwane ekstraktorami. Te odkurzacze ekstrakcyjne namaczają warstwy materiału środkiem sprzątającym. Stary i zaschnięty brud zaczyna się rozpuszczać, po czym maszyna wysysa go z powierzchni gwarantując piękny zapach, nienaganną czystość i wysoki standard higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako rodzaj prania chemicznego oczyszcza nie tylko nowo powstałe zanieczyszczenia, ale także plamy, które powstały nawet kilka lat wstecz. Po tym profesjonalnym zabiegu piorącym kanapa, czy wykładzina prezentują się jak nowe.

Technologia prania ekstrakcyjnego

Wcześniej zdawkowo określiliśmy samą technikę prania ekstrakcyjnego. Teraz opiszemy Wam jak konkretnie przebiega mechanizm prania ekstrakcyjnego, jakie ekstraktory są stosowane w trakcie mycia i jakie środki chemiczne są najodpowiedniejsze. Przed przystąpieniem do usługi prania ekstrakcyjnego warto jest szczegółowo zanalizować budowę materiału i rodzaj zanieczyszczeń. Pozwoli to lepiej dostosować płyny myjące i określić stosowny czas namaczania, tak aby prany materiał nie uległ zniekształceniu. Potem przechodzi się do fazy moczenia. Ten mechanizm rozluźnia zaschnięty brud. Kolejnym krokiem jest odkurzanie. Wkrótce po tym należy starannie wysuszyć określoną nawierzchnię. I gotowe. Wróćmy teraz do tematu płynów czyszczących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj prym wiedzie dobrze znana wszystkim firma Karcher, wytwarzające domowe i przemysłowe ekstraktory do czyszczenia, jak i roztwory do prania chemicznego.

Dlaczego warto skorzystać z metody prania ekstrakcyjnego?

Jak już mówiliśmy na początku czyszczenie dywanów i tapicerki techniką ekstrakcyjną pozwala usunąć nawet ponad 90% niekorzystnych bakterii. W trakcie tym jednak nie zamykają się walory tej techniki prania nawierzchni. Pranie ekstrakcyjne wymazuje niemiłe zapachy, na przykład zapach zwierząt domowych, czy zapach potu. Jednocześnie konserwuje oczyszczany materiał, regenerując kolor i budowę włókien. Pranie ekstrakcyjne jest mocno rekomendowane alergikom, gdyż eliminuje roztocza i inne czynniki generujące reakcje alergiczne. Jest to doskonała metoda czyszczenia dywanów i tapicerki meblowej. W większej liczbie przypadków poleca się ją także do sprzątania tapicerki samochodowej, oraz odkażania materiałów ze skóry (które są wyjątkowo kłopotliwe w kosmetyce).

Czy zdecydowałeś się już na skorzystanie z nowoczesnej i efektywnej techniki prania tapicerki? Zamierzasz orzeźwić swój pobrudzony dywan na wiosnę? Nikt nie zna doskonalszej formy czyszczenia niż pranie ekstrakcyjne. 100% satysfakcja gwarantowana. Firma Pogromca Brudu gwarantuje pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także pranie mebli skórzanych w Warszawie, bardziej szczegółowo w dzielnicy Bielan. Dysponujemy fachowymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi marki Karcher i specjalnymi płynami piorącymi o przyjemnym zapachu. Zapewniamy dojazd do Klienta i wyczerpującą analizę mytych nawierzchni. Jesteśmy firmą piorącą rekomendowaną przez wielu Klientów. Skorzystaj z naszych fachowych usług prania już dziś. Wejdź na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie tapicerki meblowej Bielany

Komentarze są wyłączone.