System enova365 -wdrożenia

System enova365 to innowacyjny system ERP, który sprawi, że kierowanie przedsiębiorstwem staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wykorzystujące wspólną bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do wymagań każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku polskim, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co to znaczy ERP?
System ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą stale, integrujących i ułatwiających planowanie zasobów firmy. Dobrany do wielkości działalności, dzięki możliwości doboru modułów i powiększenia ich ilości z uwagi na wymiar potrzeb.

Jak system ERP wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP umożliwia kompleksowe sterowanie firmy, wspomaga kierowanie biznesem i interpretację danych. Zawiera wszystkie ramy działania, połączone z zarządzaniem księgowością, finansami, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Usprawnia dojście pracowników do informacji, ale równocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, funkcjonując w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do zmieniających się przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system ERP?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy posiada stabilną pozycję na rynku, enova365 oferuje praktyczne trzy podstawowe pakiety modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie potrzeby można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system ERP dopasowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Chociaż moduły mogą funkcjonować oddzielnie, jednakowa baza danych dla każdego z zakupionych modułów, oferowana przez firmę Soneta, umożliwia udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników każdego z działów firmy, kiedy jest to niezbędne. Korzystanie z systemu umożliwia wprowadzanie wzorców procedur pracy, przydzielanie obowiązków oraz uzupełnianie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, przechowując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej udoskonalić wymianę danych i ułatwić wszelkie procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a automatyzacja czynności pozwala usuwać błędy pracowników.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest także dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który pokaże moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wytypowane moduły oraz organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Ponadto w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizacje systemu do nowych wersji. Taka forma usatysfakcjonuje tych, którzy wybierają zakupy na własność lub pozyskali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie abonamentu mieści się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla przedsiębiorstw, które nie przewidują inwestowania w bazę IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje w głównej mierze wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i zminimalizowanie ryzyka błędu. Ponadto szybki wgląd do analiz biznesowych i innych informacji, umożliwia działanie na najwyższym poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się wspaniałym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Komentarze są wyłączone.