Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk

dj na wesele łódź piosenki weselne wodzirej gdańsk

Kiedy wesele organizujemy sami…

Już za moment ten wspaniały dzień, natomiast Ty zupełnie nie wiesz jak to wszystko zaplanować? Zazwyczaj przed związkami, które pragną wziąć ślub, pojawiają się dwie możliwości: albo we własnym zakresie zorganizują cały ślub i przyjęcie weselne, albo wyznaczą dopełnienie takiego zadania ekspertom – a mianowicie menedżerom ślubów. Jeśli chodzi o samodzielne przygotowanie wesela, to niezbędny jest dobry dystans do całej sytuacji, problemów i codziennych niedogodności, które będą wyrastały znienacka. Musisz zatem planować wszystko wedle odwiecznej sentencji „co masz zrobić jutro, zrób dziś”. Im szybciej zapoczątkujesz obmyślanie wszystkich elementów, które mają pojawić się podczas ceremonii ślubu oraz weselu, tym mniej w efekcie będziesz się martwić. Szczególnie tym, że w tak ważnej chwili z całą pewnością coś pójdzie źle – stworzony przez mamę elegancki tort runie na ziemię, zagubią się się obrączki albo jakiś z uczestników imprezy w ogóle nie będzie miał gdzie spać. By zdążyć z organizowaniem wszystkiego na czas, musisz koniecznie przemyśleć co najmniej kilka rzeczy. Świetnie sprawdzi się grafik przygotowań, bowiem potem w każdej chwili będziesz posiadać sposobność do niego spojrzeć oraz skontrolować, czy konkretne kroki zostały już wykonane.

Jeżeli dywagujesz, jaką ofertę wyłonić, np. jaki DJ na wesele będzie najciekawszy, wówczas wykonaj tak dużo telefonów, ile będzie potrzeba. Wcale nie bój się pytać, słać wiadomości e-mail oraz wysyłać kwestionariuszy zgłoszeniowych. Jedynie wówczas da się dobrać propozycję do Twoich życzeń. Nie akceptuj od razu pierwszej propozycji, dlatego, że po pewnym czasie może stać się widoczne to, że inny wodzirej ma coś znacznie ciekawszego do zaprezentowania. Jeśli chodzi o DJ-a porównaj z sobą wszystkie propozycje oraz po prostu nie frustruj się tym, że może w ogóle nie być w nich tego, czego szukasz. Powszechnie zespoły muzyczne, DJ-e, wodzireje i inni wykonawcy potrafią zrealizować Twoje wymagania i kierować się radami, jakie otrzymają, przykładowo jeśli chodzi o kompozycję na potrzeby pierwszego tańca. Możesz jeszcze rozmawiać ze znajomymi, jacy uprzednio sami realizowali taką uroczystość. Nierzadko oni będą posiadali namiary na profesjonalnego DJ-a.

Musisz ponadto wykonać bardzo szczegółowy scenariusz ślubu oraz uroczystości weselnej w taki sposób, żeby żadnego szczegółu nie zignorować. Możesz to skonstruować w zwykłym kalendarzu lub przy pomocy tablicy zawieszonej na ścianie, gdzie będą zapisane wszystkie ważne sprawy. Podczas zaślubin i weseliska możesz poprosić świadków, aby dokładnie pilnowali, żeby specjalne niespodzianki występowały zgodnie z planem. Gdy zapadła decyzja, aby wynająć DJ-a, który dodatkowo ma zdolności wodzireja, wówczas możesz też jemu wytyczyć określone zadania.

Organizacja wesela z pomocą

Jeżeli po prostu nie dasz rady rozplanować ślubu i przyjęcia weselnego we własnym zakresie, jest to przede wszystkim dla Ciebie zbyt wielkie wyzwanie, to możesz poprosić o wsparcie doradcę ślubnego (jaki będzie miał pieczę nad technicznymi sprawami) i DJ-a z doświadczeniem. Ekspert ślubny załatwi salę weselną, wybierze jadłospis, wybierze ozdoby do Kościoła oraz dużo innych „detali”. DJ na wesele zaopiekuje się wspaniałą muzyką oraz grami dla gości. Również on będzie regulował przebieg pojedynczych zdarzeń,

mobilizował wszystkich do tańca, miał pozytywny wpływ na aurę i ilość ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca. Zadaniem doradcy ślubnego jest maksymalne odciążenie Młodej Pary w przygotowaniach do ceremonii ślubnej, natomiast DJ jest oraz wykonuje swoje obowiązki już na imprezie weselnej (a więc tam, w którym konsultanta już nie ma).

A tak może prezentować się Twoje wesele

DJ najprawdopodobniej w ogóle nie jest konieczny w Kościele wtedy, kiedy odsłuchiwany jest Marsz Mendelssohna. Bez niego niemniej żadna uroczystość nie będzie miało tak wspaniałej atmosfery, optymalnej ilości dowcipu i niespodzianek, na jakie wyczekują goście. Nim określisz fajny repertuar na własne wesele, odpowiedz sobie na następujące pytanie:zamierzasz urzeczywistnić własne oczekiwania czy uczestników imprezy? Niewłaściwie dopasowana ścieżka dźwiękowa potrafi efektywnie nadwyrężyć każde przyjęcie weselne. Goście w niniejszej sytuacji zwyczajnie zasiadają przy stole, konsumują to, co jest na nim wystawione oraz gawędzą ze sobą. Większość utworów powinna być z pewnością taka, jaka Tobie się spodoba. Należałoby jednakże umieścić parę piosenek, w trakcie których mogą imprezować najmłodsi oraz najstarsi przedstawiciele rodów.

Pierwszy taniec jest na uroczystości weselnej szczególnie ważny, stąd też określ wraz z DJ-em, który kawałek ma być odegrany i w jakim stylu. Aktualnie wyjątkowo popularny stał się ciężki dym, i z jego pomocą tańczący prezentują się jakby wznosili się w chmurach. Obsługę omawianego urządzenia lepiej zostawić specjalistom, bowiem oni dokładnie wiedzą, w jakim czasie urządzenie ma rozpocząć pracę i jakiego typu substancja musi obowiązkowo się w nim znaleźć. Może to przygotować faktycznie słynny DJ na weselu, jaki ma zaprezentowany sprzęt i może go wykorzystać.

Jeśli ciekawi Cię problematyka ślubna, a konkretniej oprawa instrumentalna, która powinna się na nim znaleźć, kliknij w odsyłacz tutaj – DJ na wesele Gdańsk

Komentarze są wyłączone.