Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Zabawa weselna jest niezwykłą uroczystością rodzinną, jaka powinna na stałe pozostać w pamięci wszystkich przybyłych gości. Bardzo dobrze by było, jeśliby budziła tylko pozytywne wspomnienia. Każda para śni o pięknym, kosztownym i olśniewającym weselu. A więc takim, na jakim wszyscy będą doskonale się bawić z zachowaniem przyzwoitości oraz smakiem do ostatnich minut imprezy.

Bezalkoholowe wesele i zabawa do białego rana

Obecnie bez przerwy oglądamy treści reklamowe zachwalające alkohol, papierosy oraz kolejne używki, np. kakao. Nierzadko młode osoby urządzając wesele planują usatysfakcjonować wszystkich, natomiast jedyną drogą jest alkohol. Gdy pijemy puszczają nam hamulce i absolutnie nie drażnią nas już obraźliwe komentarze ciotek, płacz najmłodszych gości oraz odór petów przemieszczający się nad nimi (pomimo że osobiście wcale nie palimy). Dj na wesele, eleganckie zakąski i główne posiłki, przeróżnego charakteru gry i niezwykła atmosfera – to wszystko tak naprawdę wystarczy. Abstynencja na wspomnianych ceremoniach zdarza się niezwykle rzadko, lecz od dłuższego czasu mnóstwo małżeństw zaczęło zalecać taki styl. Po pierwsze – ze względu na małe dzieci, jakie nie powinny spotykać krewnych pod wpływem silnych alkoholi, natomiast z drugiej strony – jest to dowód dojrzałości i odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, w zasadzie nie tylko uczęszczających do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „dobra ceremonia wcale nie jest uzależniona od sumy wypitego spirytusu” albo „wcale nie potrzeba napojów alkoholowych, żeby doskonale imprezować”. W sytuacji uroczystości weselnych jest to o tyle dziwne, bo w naszym kraju wymienione okoliczności od zawsze były sowicie zakrapiane. Pary, które zdecydowały się istotnie na wesele bez kropli alkoholu nierzadko słyszały niemiłe aluzje, odtrącenie szansy uczestnictwa w uroczystości lub określenia „Wesele bez alkoholu? Hahaha”. O ile zaproszenie zawodowego wodzireja na uroczystość absolutnie nie jest niczym szczególnym, to niedobór napojów z alkoholem – już tak.

Obowiązki wodzireja na weselu bez żadnych trunków

Wyśmienite wesele to profesjonalny DJ na wesele z Bydgoszczy i melodia dobrana do gustów gości. To akurat on ustala scenariusz imprezy i przygotowuje najprzeróżniejsze ciekawostki. Na przyjęciu weselnym bezalkoholowym jest wręcz niezbędny. Słynny DJ to gwarancja udanej imprezy nawet przez dwa lub trzy dni (łącznie z poprawinami). Jakie są jego zasadnicze powinności? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za skomponowaną muzykę, to każdorazowe wydarzenie powinno być przez niego wystarczająco wcześnie zakomunikowane i poprowadzone. Każdy gość ma się doskonale bawić, choćby ten ogromnie skromny. Praca wodzireja zaczyna się częstokroć od wyznaczenia gościom ich siedzeń, zaś potem – wraz z kolejnymi wydarzeniami – razem podśpiewuje z zaproszonymi osobami, pokazuje im taniec, robi rozmaitego typu animacje. Wszystko to prowadzi w sposób komiczny, jednakże wcale nie niewłaściwy. Wodzirej musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, głównie na zabawach bez trunków. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi niemało wymagają i to przez dłuższy okres w porównaniu do tychże, którzy szybko na starcie uroczystości są pod wpływem napojów z alkoholem.

DJ na inne imprezy bez alkoholu

Bez napojów wysokoprocentowych ma szansę toczyć się sporo klasycznych zabaw, m. in. wieczory panieńskie imieniny, rocznice ślubu. Zamiast wydawać sporo pieniędzy na wódkę, białe wino oraz szampana, powinniśmy wykazać się odrobinę lepszą pomysłowością. Wieczór kawalerski potrafi ciągnąć się chociażby parę dni, natomiast w czasie uczty Panna Młoda jest uczona do wykonywania roli wzorowej małżonki. Taka sytuacja odnosi się do wieczorów kawalerskich, podczas jakich w ogóle nie powinny skakać prawie nagie tancerki. Imprezy i randki bez alkoholu są wyśmienitą alternatywą szczególnie dla tych planowanych w starodawnym tonie. Nierzadko Panowie odpowiadają, że chcą bawić się znakomicie na imprezie, a nie tylko dzień później chwalić się kolegom jaką ilość udało im się spożyć różnych trunków. Napój wysokoprocentowy jest stosowany szczególnie do tego, by „przesłaniać” ważne kwestie, przykładowo brak czucia frajdy z wydarzenia, przywiązania do najbliższych (albo ogólnie relacji społecznych) albo niechętnego postrzegania dalekiej kultury. Zazwyczaj ludzie wcale nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bo nie mają funduszy na dostateczną ilość alkoholu oraz tak naprawdę nie dostrzegają prawdziwego sensu takiego wydarzenia. Bynajmniej nie chodzi tutaj z pewnością jedynie o napoje wysokoprocentowe, gdyż kosztów związanych ze ślubem i weselem jest znacznie więcej.

Zaślubiny, imieniny oraz inne domowe zabawy bez wódki wina i innych alkoholi nie wyróżniają się faktycznie niczym od tych tradycyjnych. W wytyczonym miejscu zapewnia świetną muzykę słynny DJ, na twarzy uczestników imprezy zwyciężają uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy w obłokach, matka i ojciec jednej i drugiej strony siedzą zachwyceni. Nie ma otumaniającego alkoholu, przez który niezwykle często owe radosne chwile uciekają w niepamięć i zastępuje je wściekłość, brak wrażliwości, złośliwość oraz walki uczestników.

Jeżeli pragniesz wiedzieć dużo więcej, kliknij tutaj

Komentarze są wyłączone.