Depilacja laserem medycznym

Depilacja dla mężczyzn Inowrocław Depilacja laserowa dla Panów Zabiegi epilacji

Depilacja dla mężczyzn Inowrocław Depilacja laserowa dla Panów Zabiegi epilacji

Tradycyjne metody depilacji

Dzisiaj nie jedynie kobiety fantazjują o tym, aby posiadać cudowne, mocne i perfekcyjnie gładkie ciało. Nierzadko zapomina się o takie kwestii, iż mnóstwo nietutejszych przedsiębiorstw sprzedaje kosmetyki dla panów, na przykład cienie do powiek, róże do policzków bądź fluidy. Mężczyźni mają możliwość przebierać spośród wielu urządzeń przeznaczonych do podkreślania indywidualnej urody. A co tak naprawdę dzieje się w kwestii depilacji? Panowie, którzy przeprowadzają specyficzne sporty, a właściwie muszą nakładać na siebie profesjonalne ubiory (m in. w trakcie wyścigów kolarskich bądź w trakcie zawodów pływackich), są przymuszeni do usuwania zbędnego owłosienia z poszczególnych partii ciała. Kolarze muszą obowiązkowo golić całe nogi, zaś krauliści – głowę i pierś Z których metod mają sposobność korzystać? Oczywiście z wszelakich dostępnych w drogeriach i gabinetach kosmetycznych. Ciało mogą golić za pośrednictwem maszynek na żyletki, plastrów z woskiem oraz specjalistycznych kosmetyków. Łączy się to niemniej z określonymi przeszkodami. Po pierwsze z czasochłonnością i monotonnym powtarzaniem opisanej czynności. Czy funkcjonują inne techniki na usunięcie niepotrzebnego owłosienia?

Laserowe usuwanie owłosienia

Kobiety coraz częściej umawiają się na zabiegi depilacji laserowej, bo ma ona niesamowicie wiele plusów. Po pierwsze – po paru sesjach nie musimy już przenigdy denerwować się zbędnym owłosieniem (epilacja laserowa usuwa je do końca życia). Po drugie – terapia jest bez dwóch zdań pewny oraz nie powoduje bólu. Po trzecie – nie musimy na niego dawać góry pieniędzy (wystarczy tylko parę zabiegów). Oraz ostatnie – pewnie najważniejsze – koniec z regularną depilacją. Dlaczego więc w ogóle nie mieliby z niej korzystać panowie? Dosyć dużo spośród nich jest zafascynowanych nowościami w kwestii mody i urody. Zakupują nie tylko tradycyjne maseczki do pielęgnacji skóry twarzy, lecz także bardziej finezyjne „specjały”. Laserem mamy możliwość nie tylko usuwać zbyteczne włosy, lecz również usuwać nadmierne wydzielanie potu. Panowie mają szanse w takim przypadku uwolnić się od włosów w okolicy pach, wrastających włosków w miejscach dyskretnych (z jakimi nierzadko mają dylemat kobiety) lub szpetnych włosków z paluchów u stóp. Ci, którzy utyskują na obszerne owłosienie na barkach i plecach, także bezproblemowo oraz owocnie mają szansę się od niego uwolnić.

Zanim udamy się na zabieg…

Na starcie powinniśmy bezwzględnie mieć styczność z profesjonalistą (kosmetologiem), jaki zobaczy wygląd naszej skóry, określi jej typ oraz wyłączy przeciwwskazania. Wtedy otrzymamy odpowiednio wyczerpującą listę odnoszącą się do tego, czego w żadnym przypadku nie możemy podejmować przed zabiegiem oraz z jakim konkretnie wyprzedzeniem czasowym. Powszechne reguły są następujące:

Przed samym spotkaniem powinniśmy dobrze zdezynfekować skórę. Nie wolno aplikować na nią intensywnych kremów, kremów brązujących oraz rozmaitych kosmetyków. Skóra absolutnie powinna być ogolona, z wyizolowaniem niewielkiego obszaru. Kosmetyczka przyłoży we wskazane miejsce wyjątkowe urządzenie wykorzystywane do pomiaru wyróżników włosków. Skóra nie może być zaczerwieniona albo przesuszona. Na kilkanaście dni przed spotkaniem nie powinno się wykorzystywać mechanicznych metod likwidowania włosów, przykładowo wosku czy maszynek zasilanych prądem.

O pozostałych wymaganiach przed zabiegiem z pewnością zawiadomi nas kosmetyczka. Każda skóra jest wyjątkowa, ma indywidualne potrzeby oraz wypada dopasowywać swoistą pielęgnację. Z tego powodu pozostaje przystosować cechy lasera, ażeby w ogóle nie było jakichkolwiek groźnych konsekwencji, m in. oparzeń. Realizuje się to przy użyciu aparatury Skintel. Deszyfruje ono stopień aktywnej melaniny w naskórku i skórze właściwej oraz na niniejszej podstawie opisuje intensywność wiązki światła. Podczas epilacji możemy się rozluźnić, bowiem wcale nie ma jakiegokolwiek ryzyka, że powstaną szpetne ślady albo inne mankamenty.

Możemy wykonać zabieg depilacji laserowej na śniadej skórze

Wszystko zależy od tego, z którego konkretnie aparatu będzie korzystał dany kosmetolog. Depilacja brązowej skóry jest realna od jakiegoś czasu dzięki nowatorskiemu laserowi Palomar Vectus. Laseroterapia jest dobierana odrębnie, a do skóry na starcie dotyka się część analizującą. Niebezpieczeństwo poparzeń na 100% właściwie nie istnieje. Wolno więc umówić się na spotkanie do kosmetyczki w wybranym okresie. Brązowa cera jest kłopotem w przypadku rozmaitych akcesoriów, które wcale nie są tak wydajne i czerpią z nieaktualnej technologii leczenia niepotrzebnego owłosienia.

Depilacja laserowa jest z pewnością świetnym planem dla wszystkich panów, którzy chcą pozbyć się nadmiernego owłosienia z okolic pleców albo okolic pośladków. Współcześnie bierze się pod uwagę bowiem komfort działania. Jeżeli coś nas denerwuje, zaś pozbycie się „niniejszego czegoś” właściwie nie ma jakichkolwiek niemiłych rezultatów zdrowotnych, powinniśmy się na to spokojnie zdecydować. Jeśli chcesz poczytać dużo więcej o tym zabiegu, wejdź w ten odnośnik – Depilacja laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.