Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

odchudzanie w Toruniu wyszczuplanie ciała zabiegi odchudzające

odchudzanie w Toruniu wyszczuplanie ciała zabiegi odchudzające

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Doskonale płaski brzuch to pragnienie wielu osób – zarówno pań, jak również panów. Rewelacyjnie by było w sytuacji, gdyby był doskonale umięśniony oraz nieco wyrzeźbiony (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka sfera ciała, na której zależy nam najbardziej w trakcie wykonywania ćwiczeń i przy wcielaniu w życie przeróżnych diet. Te osoby, które niemało biegają, mają możliwość chwalić się kolegom i koleżankom ślicznym, płaskim brzuszkiem oraz zuchwale spacerują po plaży albo odpoczywają na leżakach nad jeziorem. Nic w tym dziwnego, ponieważ brzuch jest ową strefą ciała, która fascynuje płeć przeciwną. Można także zauważyć takie osoby, którym nie zależy na wyraźnym negliżu oraz stąd nie pokazują tak swobodnie wyrzeźbionego brzuszka. Nad kondycją trzeba pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeśli zamierzamy drzemać sobie popołudniami na sofie zamiast wędrować na fitness w wodzie bądź ćwiczyć z trenerem, to z całą pewnością w ogóle nie spełnimy owego fantazjowania. Zamiast koronkowego bikini lub spodenek, będziemy przymuszeni zakładać nieładne kostiumy, tankini ze spodenkami lub szorty oraz koszulkę. Każdy stwierdza: zrób coś z tym, satysfakcjonujące efekty da optymalna dieta i siłownia. Jednak czy na pewno? Czy jest to doprawdy takie proste, jak mawiają ludzie z boku? Czy odpowiednia jest dieta zawierająca tylko warzywa oraz owoce, trochę gimnastyki i co najważniejsze – brzuszków, by móc chwalić się wszem i wobec szczupłym brzuchem? Otóż nie bardzo. Odchudzanie krótko mówiąc nie opiera się wyłącznie na tych tradycyjnych rzeczach, ale też na genetyce, więc tendencjach biologicznych.

Czy odchudzanie brzucha polega tylko i wyłącznie na wykonywaniu brzuszków?

Ogólnie rzecz ujmując nie można uwolnić się od tkanki lipidowej tylko w jednym miejscu, niezastąpiony jest kompletny wysiłek wszystkich części ciała. Tłuszcz w naszym ciele spala się równomiernie, to znaczy – w dowolnej partii ciała proporcjonalnie do liczebności komórek lipidowych. Odchudzanie przebiega wszechstronnie, dotyczy całego ciała, a reklamy w Internecie, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, zwyczajnie oszukują. Fundamentalną funkcję odgrywa tu genetyka, gdyż niektóre osoby posiadają poważniejsze skłonności do odkładania tłuszczyku tylko przez to, iż ich rodzice oraz inne osoby z rodziny, także miały z tym wielki kłopot. W czasie ćwiczenia jedynie pojedynczych brzuszków na pewno nie wyeliminujemy szpecących fałdek, bowiem w tym momencie będziemy wyczerpywać za małą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch utwardzają mięśnie w dręczącej nas partii i po niedługim czasie czasami może się okazać, że posiadamy tam więcej centymetrów niżeli się spodziewaliśmy. Muskuły są coraz mocniejsze (wytworzy się nam bezpieczne wsparcie), ale tłuszcz pozostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Oprócz ustabilizowanej diety oraz wysiłku ogólnego (więc treningów tyczących się wszystkich części ciała, a nie jedynie wybranej grupy), można skorzystać z profesjonalnego odchudzania w salonach kosmetycznych. W ogóle nie chodzi tutaj jednak o to, by dniami i nocami uczęszczać na masaże jakimiś dziwacznymi urządzeniami…i odpuścić sobie owe rzeczy wyliczone powyżej. Wszystko musi być ze sobą zintegrowane – zdrowa dieta, fitness i kuracje kosmetyczne, jakie wygładzą skórę, zmniejszą cellulit, wygładzą fałdki w partiach, na które dieta i aktywność fizyczna absolutnie nie są w stanie nic poradzić.

W ostatnim czasie takim efektownym sposobem na wysmuklenie sylwetki jest między innymi liposukcja bez skalpela przy użyciu urządzenia Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu można skutecznie wyeliminować zbędny tłuszczyk z newralgicznych miejsc, przykładowo po wewnętrznej części ramion. Chodzi tu ogólnie rzecz ujmując nie tylko o oszałamiające odchudzenie po jednym zabiegu, lecz zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej. Wyjątkowa głowica wciąga sukcesywnie fałdy skóry, natomiast ultradźwięki niszczą komórki lipidowe. Są one w następnej kolejności wyrzucane z naszego ciała poprzez limfę, zaś w dalszej kolejności – poprzez wątrobę. Można również skorzystać z Maximusa TriLipo, który poprawia wygląd zewnętrzny skóry, jej napięcie, kształtuje figurę, usuwa cellulit i redukuje miejscowy tłuszczyk. W przeciwieństwie do pierwszego, Maximus działa w zasadzie nie tylko na miejscowe otłuszczenia, lecz też na mięśnie. Zaś ściśle: mobilizuje komórki skóry właściwej, tkankę pod powierzchnią skóry i bicepsy, by szybko oraz sprawnie wyrzeźbić ciało. Tłuszczyk ma formę upłynnioną, gdyż działają na niego promienie radiowe. A taka sytuacja wpływa na to, że skóra oraz bicepsy są mocno rozgrzane. Tym urządzeniem mamy szansę również łagodzić widoczność zmarszczek dookoła oczu i ust, a także kształtować owal twarzy. Sporo osób decyduje się poza tym na terapie z wykorzystaniem endermologii, np. na lipomasaż. To prawdopodobnie najpopularniejsza alternatywa, ponieważ należy ubrać profesjonalny kostium, zaś kosmetolog wykonuje zabieg zasysającą głowicą, która „ześlizguje się się” po tym ubiorze.

Jeśli zafascynował Cię ów tekst, wyszukujesz odpowiedniego sposobu na uwolnienie się od nadmiernej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko w okolicy brzucha to kliknij w odsyłacz tutaj – Odchudzanie – a może przeczytasz akurat to czego poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.