Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry

Obecnie dzięki medycynie estetycznej mamy szansę w wygodny, ale czasem bardzo kosztowny sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Redukowanie zmarszczek, leczenie blizn, aktywne wyszczuplanie, modelowanie ust czy niwelowanie cieni pod oczami – to tylko niektóre z grona niezwykłych zabiegów poprawiających wygląd. Dzięki pionierskim technologiom mamy możliwość efektywnie walczyć z oznakami upływającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet wrastającymi włoskami. Ludzi nieprzerwanie przyciąga wątek wiecznej młodości i pięknego ciała. Jakie zatem środki opracowała dla nas medycyna estetyczna?

Mobilizowanie naturalnych mechanizmów regeneracji skóry

Jednym z popularniejszych środków z działu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się zwartość skóry oraz jej sprężystość. Blizny pooperacyjne i nierówny koloryt po kilku zabiegach de facto znikają bez śladu. Osoby, które chcą poprawić jakość skóry, ujednolicić jej koloryt i zredukować zmarszczki, z całą pewnością będą usatysfakcjonowane. Na rezultaty bynajmniej nie musimy bowiem powoli czekać. Aktywizacja wewnętrznych warstw skóry powoduje zwiększoną wytwórczość kolagenu oraz elastyny. Terapia Dermapen spełnia oczekiwania w kompleksowym redukowaniu łysienia, niwelowaniu blizn pozabiegowych i redukcji widoczności rozstępów. Podczas wizyty skóra jest „raniona”, a do skóry właściwej przenikają mieszanki aktywne, przykładowo osocze bogatopłytkowe. Komórki skóry są mobilizowane do głębokiej odnowy.

Medycyna estetyczna wynalazła remedium na otyłość

Zbyt szybkie tempo życia, picie dużej ilości kawy, melancholia i mnóstwo innych elementów wpływa na pojawienie się niepotrzebnych kilogramów. Trzeba jednoznacznie stwierdzić, że nadwaga jest wielkim problemem współczesnego świata. To nie tylko dylemat natury kosmetycznej, lecz nade wszystko choroba. Organizm dostaje niesłychanie syte pokarmy i nie jest w stanie ich całkiem spożytkować. Co zrobić z niepotrzebnymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna odkładać tkankę tłuszczową pod skórą, natomiast gdy jest jej już za dużo, zaczynamy mieć problemy z krążeniem, wchodzeniem po schodach itd. Forma fizyczna bardzo się zatem pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciw takim trudnościom, natomiast uczonym udało się opracować wiele zabiegów, jakie mają na celu zredukowanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie mamy możliwość zacząć od takich kuracji, jak Med 2 Contour Medical albo Maximus TriLipo.

Bezinwazyjne wyszczuplanie ciała

Jeżeli chcemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, nieładnych grudek pod powierzchnią skóry oraz ujędrnić ciało, to wspaniałe wyniki zaraz po paru wizytach daje Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie profesjonalne głowice. Efektywność pierwszej oparta jest na ultradźwiękach, jakie przechodzą do wnętrza ciała oraz rozpraszają tkankę lipidową. Druga głowica jest stosowana do drenażu limfatycznego, co znaczy, że uwolnione komórki tłuszczowe wędrują poprzez limfę do wątroby, a w rezultacie są wyrzucone z organizmu. Ta pionierska metoda wykorzystuje naturalne procesy powstające w ludzkim organizmie. Zabieg jest bezbolesny, wygodny i w ogóle nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi chirurgicznych. Na jakie rezultaty możemy liczyć? Co najważniejsze po pierwszej sesji możemy stracić około 2-4 cm w obwodzie ciała. Ażeby uzyskać jeszcze lepsze wyniki musimy zrobić od 4 do 6 kuracji, stosować odpowiednią dietę i pić około 2 litry wody bez gazu dziennie. Po sesji może wystąpić zaognienie skóry, które mija jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Kompleksowe wyszczuplanie dzięki technologii Maximus

Otrzymanie wspaniałego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z redukcją zbędnych kilogramów. Kanały telewizyjne, w których uczestniczą osoby z tuszą, nie ujawniają nam co tak naprawdę dzieje się ze skórą. Natomiast reguła jest taka, iż traci ona jędrność, pojawiają się blizny, a niekiedy spore obszary luźnej skóry (przeważnie na brzuchu). Zamiast drastycznej głodówki trzeba zaczerpnąć z urządzenia Maximus. Dzięki niemu możemy polepszyć wygląd sylwetki i równocześnie zatroszczyć się o skórę. Głęboka intensyfikacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni minimalizuje liczbę komórek lipidowych, zwiększa sprężystość skóry, ma działanie odmładzające, reguluje krążenie krwi i usuwa zmarszczki. Zabieg trzeba najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, by zyskać zadowalające rezultaty. Realizuje się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki owemu narzędziu możemy dodatkowo ograniczać zmarszczki dookoła ust oraz kształtować owal twarzy. Tu kosmetyczka wdroży drobną głowicę, jaka dobrze uderzy w centrum problemu. Już po pierwszej sesji daje się zauważyć zredukowanie zmarszczek oraz bardziej dostrzegalne policzki. Jeżeli planujemy osiągnąć spektakularny rezultat w bardzo szybkim czasie, możemy dopasować 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą potrafi towarzyszyć nam uczucie ciężkości nóg oraz napuchnięcia. Ta przypadłość jest powszechnie bagatelizowana w sondażu z lekarzem bądź kosmetyczką (przed kuracją). A przecież możemy się wyzwolić także od takiego kłopotu. Dzięki Endermologii LPG bądź kuracji Icoone bez wątpienia poprawi się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie bazuje na redukcji płynów tkankowych oraz udoskonaleniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. Więcej informacji uzyskasz tu – Medycyna estetyczna

Komentarze są wyłączone.