Depilacja laserem medycznym Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

Już niedługo pożegnamy zimowe, grube ubrania. Słońce z dnia na dzień wschodzi wcześniej i niebawem pojawią się pierwsze wiosenne kwiaty. Jest to też wspaniały okres na przygotowanie skóry do lata. Przez zimowe miesiące nasza skóra zregenerowała się od dawki promieni słonecznych, właśnie przez to jest to najlepszy okres na depilację laserową.

Jak przygotować się do zabiegu?

Do wizyty w gabinecie medycyny estetycznej trzeba się właściwie przygotować. Kilka miesięcy wyznaczonym zabiegiem koniecznie trzeba zaprzestać pozbywania się niechcianych włosków depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszej strefie klimatycznej naturalna opalenizna w zimowych miesiącach nam nie grozi, niewielu pamięta o tym, że pożegnać trzeba też samoopalacze. Około miesiąc przed wizytą w gabinecie należy przestać stosować maści z retinolem.

Na chwilę przed depilacja laserową

Konieczne jest dokładne ogolenie skóry pod zabiegiem wykonywanym przy pomocy wiązki lasera. Powinno się też zrezygnować ze używania balsamów. Bardzo ważna jest technologia wykorzystywana podczas zabiegu, dlatego warto poszukać gabinetu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Przed zabiegiem dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Przez to zabieg depilacji laserowej jest bardziej skuteczny i zminimalizowane są niechciane następstwa.

Zabieg depilacji laserowej

Czas zabiegu uzależniony jest od poddanej depilacji części ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. W celu uzyskania maksymalnego efektu konieczne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Jednak między sesjami zaleca się robienie przerw trwających około 4 tygodnie. Liczba zabiegów zależy od typu skóry, średnio wystarczają trzy sesje.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Ciepłe kąpiele, sauna i wyprawy na basen nie są dobrym pomysłem. Przez jakiś czas zaleca się wstrzymanie przed peelingiem. Zabieg ten upiększający wpływ na kondycję skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Cztery tygodnie po zabiegu należy całkowicie zrezygnować z opalania.

Początek wiosny to najlepszy okres na umówienie się na depilację laserową. Dzięki nim nasza skóra będzie gładka i przygotowana na letni czas.

Depilacja Depilacja laserowa – zalety

Perfekcyjnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Sposób ten ma wiele plusów, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik barwnika jakim jest melanina w skórze, który pozwala bardzo dokładnie dostosować moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zlikwidowno możliwość poparzenia. Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w duże soczewki zabieg ten przeprowadza się bardzo sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy zajmuje zaledwie kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwała metoda depilacji . Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby trwale pozbyć się niechcianych włosków.

Wysoki komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób pozbycia się zbędnego owłosienia. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych daje gwarancję nie tylko bezpieczeństwa , ale też trwałości i szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest także dobrą metodą, dla osób, które walczą z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Przygotuj swoją skórę na lato- depilacja laserowa

Wiosną musimy zadbać o stan naszej skóry i przygotować się na lato. Należy nie wolno zapominać o odpowiednim natłuszczeniu skóry, gdyż niskie temperatury i suche, ciepłe pomieszczenia negatywnie wpływają na nasza skórę. Wiosenne miesiące, to też doskonały okres na depilację laserową, która jest najskuteczniejszą metodą depilacji. Efekty widać już po jednym zabiegu, do uzyskania maksymalnego efektu, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów depilacji laserowej.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia umożliwia trwale usunąć włoski i pozbyć się problemu, jakim jest konieczność golenia nóg maszynką, czy bolesnego wyrywania włosów depilatorem.

Wybierając depilację laserową, powinno się wybrać gabinet z nowoczesnym sprzętem oraz dobrze przeszkoloną kadrą. Polecany jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to gwarancja nowoczesnego podejścia do depilacji, przez co zabieg depilacji laserowej dzięki dostosowaniu wiązki lasera do skóry, nie poparzy jej. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, działa na każdym etapie przeprowadzania zabiegu. Ogromną zaletą są także dwie soczewki, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie powinno się pozbywać się owłosienia mechanicznie – . Zaleca się stosowanie w tym czasie jednorazowej maszynki do golenia . Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się u osób, które chorują na epilepsję. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.