Wynajem Autokarów – jak wynająć

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Dzisiejsze autokary cechują się najwyższą klasą, w stosunku do potrzeb klientów. Nowoczesne autokary wyposażone są w wiele dóbr wpływających na wygodę podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. W wielu przypadkach dostępny jest także barek oraz telewizor. Co raz częściej są też indywidualne oświetlenie i nawiewy powietrza, port USB, gniazdko oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Szczególnie w przypadku tras zagranicznych trzeba liczyć się z wielogodzinną jazdą, z tego powodu autokary projektuje się z myślą o pasażerach. Autokary w Polsce mają świetne dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie zachodniej oraz wschodniej. Dalekie trasy wymagają postojów. Dzięki nim pasażerowie mogą na moment rozprostować nogi, wyjść, zaczerpnąć powietrza, udać się do toalety albo zjeść.

Aby zapewnić absolutny komfort w autokarze możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie jazdy opowie historie na temat mijanych miejsc.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyne przeznaczenie autokarów. Przewoźnicy zapewniają możliwość wynajmu autokaru na wyjątkową okazję. Jest to doskonałe rozwiązanie w potrzebie przewiezienia większej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużą popularnością cieszą się też przy organizacji wyjazdów biznesowych. Wynajem autokaru to oprócz tego dobry transport na kolonie, dla wycieczek szkolnych oraz dla grup sportowych.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszym aspektem, na który stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Co roku utrzymuje się dbałość o stan techniczny, pojazdów oraz realizuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Korzystanie ze stosunkowo nowych pojazdów gwarantuje przyjemność podróżowania.

Bardzo dużą zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest profesjonalnie wykwalifikowanym pracownikiem, a ich umiejętności popierają okresowe testy. Zasadnicze są też realizowane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję odpowiedniej kadry dogląda wyznaczony kierownik transportu. Oznacza to możliwość obsługi klientów na najwyższym poziomie, a wynajem autokaru, łączył się z najwyższą klasą.

Żeby wyjazd przebiegał bezpiecznie i sprawnie autokary mają wytyczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu długich tras, kierowcy się zamieniają i dbają o własny wypoczynek, by móc odpowiedzialnie kierować pojazdem. Doświadczenie pracowników przekłada się na dobrą orientację w terenie i znajomość zamiennych tras, co wpływa na bezproblemową podróżą.

Obecna technologia oznacza też większą dostępność. To już nie tylko możliwość kupienia biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również obserwowania autokarów za pomocą GPS. Co także jest elementem wzniesienia bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Dobór autokaru zależy od formy wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość średnio wynosi od 32 do 60 miejsc. Autokar niskopokładowy posiada od 16 do 30 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z mniejszą liczbą pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 70 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w międzynarodowe trasy.

Należy również poznać stan techniczny pojazdu. Dokumenty dopuszczające autobus do jazdy, są ogólnodostępne. Warto też rozeznać się, czy ma wszelkie potrzebne elementy wyposażenia na przykład gaśnicę i apteczkę.

Pomocne okażą się także opinie poprzednich klientów, wyszukane w internecie.

KOSZTY WYNAJMU AUTOKARU

Tak jak w przypadku wyboru autokaru, cena za wynajem zależy jest od kilku czynników. Do rozmiaru autokaru trzeba dorzucić takie składniki jak ilość kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych i czas pracy kierowcy. Warto pamiętać o zabezpieczeniu drobnych wydatków jak opłaty za autostrady czy płatne parkingi. Naturalnie można też liczyć na rabaty. W branży turystycznej najkorzystniejsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Szybka rezerwacja pozwala wydajniej zaplanować podróż. Na promocje mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług konkretnych firm, daje możliwość negocjacji cen.

Wynajem autokarów Toruń

Komentarze są wyłączone.