Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

Dzisiaj każda poważniejsza impreza musi posiadać należytą scenerię wizyjną i akustyczną. Lokalizacje, w jakich priorytetowe są: przekaz telewizyjny, akustyka i światło, z całą pewnością musimy zainstalować supernowoczesne – oraz niewątpliwie dobrej jakości – akcesorium transmisyjne. Branża rozrywkowa jest specjalizacją niezmiernie ciężką, ponieważ każdy jednorazowy recital czy przedsięwzięcie sportowe powinno spełnić wymagania większości zainteresowanych. Tutaj oczywiście oczekują oni co rusz na doskonałe wydarzenie bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to aktualnie mocno nowatorskie oraz wydajne narzędzia, przy użyciu których można w czasie imprezy grupowej wyświetlać różne treści, przykładowo reklamy patronów. Tego rodzaju ekrany wykorzystuje się jako inscenizację zdarzeń handlowych, na wybiegach dla modelek, konferencjach i uroczystościach. Zazwyczaj możemy je przyuważyć w centrach handlowych, na wystawach i salach sportowych. Mogą pełnić funkcję pierwszoplanową (dokładnie jak na występach zespołów muzycznych) bądź jako drugi plan (przykładowo w wypadku meczy koszykówki). Kolejnym chwytem na wykorzystanie telebimów jest przymocowanie ich w przestrzeni publicznej na potrzeby wyświetlania treści promocyjnych bądź zwykłych informacji, przykładowo temperatury powietrza.

Trzeba wyeksponować to, iż w sumie nie trzeba inwestować własnych środków finansowych w tak kosztowny sprzęt. Nierzadko nawet bogate placówki korzystają z wynajmu telebimów, gdyż – niejako w pakiecie – otrzymują ekipę techniczną, np. do postawienia kompletnego sprzętu przed wydarzeniem lub jego zdjęcie niezwłocznie po nim. Za pomocą przenośnej konstrukcji ekrany ledowe mamy szansę w przystępny sposób przetransportować w takie miejsca, gdzie są aktualnie nieodzowne. Przeważająca część firm, które co najmniej kilka lat zajmują się montażem ekranów, mogą wykonać tę czynność w nieomal 45 minut. Mamy szansę ponadto swobodnie ustawić kąt nachylenia ekranu LED, a także przesuwać nim dookoła własnej osi.

Gdzie najlepiej sprawdzi się telebim?

Telebim do wynajęcia – bo takim wyrażeniem wielokrotnie w sieci określa się ekrany ledowe, które oferują rozmaite przedsiębiorstwa – doskonale spełnią oczekiwania na zebraniach. Częstokroć przekaz nie jest w stanie „dolecieć” do wszystkich zebranych (trudne jest uzbieranie ich w najistotniejszym rejonie), natomiast wyświetlacze ledowe efektywnie redukują wymieniony dylemat. Ponadto wszyscy uczestnicy imprezy mają szansę rzeczywiście brać udział w debacie, czyli na żywo prosić o rozwianie wątpliwości.

Koncerty oraz akcje na świeżym powietrzu, np. występy kabaretów, to następne widowiska, na których muszą obowiązkowo stać wyświetlacze diodowe. Treść powinien „dolecieć” do bardzo dużej ilości odbiorców i w sumie nie musi być skoncentrowany w centralnym obszarze. Zazwyczaj oprócz pojedynczego nadrzędnego telebimu stawia się parę innych w odległych obszarach miasta, które przykuwają dodatkowych widzów. Czasami takim właśnie wydarzeniem będzie noc kabaretowa, natomiast czasami koncert popularnego zespołu. W pierwszym przypadku owszem powinny spełnić swoją rolę dwa rozstawione po bokach telebimy, na jakich będą koncentrować swoją uwagę obserwatorzy z najodleglejszych rejonów. Jeśli chodzi o koncerty nieodzowna jest specjalistyczna oprawa, która opiera się na ulokowaniu najwyższej jakości nagłośnienia, świateł, efektów teatralnych (przykładowo kolorowych laserów).

Codzienne życie telebimów

Ekrany LED są doskonałym rozwiązaniem nie tylko na masowe uroczystości, które zajmują setki bądź tysiące odbiorców. Można je spostrzec codziennie, przykładowo w kafeteriach bądź w ogródkach dla klientów barów. Osoby, które z dowolnego względu nie mają opcji znaleźć się w innym mieście na wspaniałym zdarzeniu sportowym, mają szansę komfortowo „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” i kierować wzrok na relację z pojedynku ukochanej drużyny. Uczestnicy mają szansę zatem liczyć na najlepszą jakość przekazywanego obrazu i prawdziwe emocje. Zazwyczaj przedsiębiorstwa, jakie dzierżawią wymienione telebimy, oferują także krytą arenę, mocne drewniane ławy, catering i multum dodatkowych niespodzianek.

Wynajęcie telebimu – jakie są ceny?

Jeśli planujemy zakupić telebim, to opłata będzie oscylować mniej więcej od kilkunastu tysięcy do 70 tys. złotych. Doskonałej jakości, spore telebimy będą osiągać cenę od 50.000 zł w górę. Z całą pewnością bardziej opłaca się pożyczyć telebim (szczególnie, jeśli zdarzenie będzie posiadało charakter jednokrotny). Błyskawicznie po wprowadzeniu w Google, przykładowo słów „telebim wynajem”, mamy możliwość zaobserwować, że stawki „dzierżawy” telebimu w rodzaju sportowym zaczynają się mniej więcej od kilkudziesięciu złotych za 24 godziny. Wszystko w praktyce zależy od konkretnej oferty przedsiębiorstwa (oraz ilości wypożyczonych ekranów ledowych), jak i zasięgu aktywności określonej firmy.

Jeżeli zajął Cię ten tekst oraz chcesz wiedzieć więcej o scenerii dźwiękowej i wizualnej na rozmaite imprezy, kliknij w ten odsyłacz – Telebimy – a prawdopodobnie odszukasz to, czego teraz szukasz.

Komentarze są wyłączone.